Josefovský country bál 17.3.2018

Ahoj kamarádi a příznivci Western klubu a jeho akcí.
Děkujeme všem příznivcům, kteří nás z celého okolí navštívili a tím naplnili sál. Kapela TRB z Ostravy hrála country i rockové skladby, takže si zatančili příznivci všech hudebních žánrů. O dobrou náladu se po celý večer staral moderátor Luki Lukeš, svým vystoupením program obohatila westernová show s kolty, lasem, can-canem a scénkou spolku Black&Braun. Bavila nás westernová valašská show s bičem Dušana ,,Mac Gyvera" Dvořáka a vrcholem večera pak byla ohňová show Dušana a Kláry ,,Miss Catalyny" Strakové. Zásluhu na tom, že jsme se  dobře bavili, mají i naši sponzoři, kteří nám pomohli s programem a bohatou tombolou. Výtěžek tomboly bude věnován na WESTERNOVÝ DĚTSKÝ DEN, který se uskuteční v sobotu 16. 6. 2018 od 14 hodin, na ceny IX. ročníku celorepublikové dětské výtvarné soutěže Western a Koně očima dětí na téma ŽIVOT V PŘÍRODĚ a na vybavení Saloonu na Malé skále.
https://westernklub.rajce.idnes.cz/000_-_17.3.2018_Josefovsky_country_bal_Suchdol_nad_Odrou/

Josefovský country bíl 2017


   https://westernklub.rajce.idnes.cz/000_-_18.3.2017_Josefovsky_country_bal/

18. 3. 2017 - Josefovský country bál

Ahoj kamarádi a příznivci Western klubu a jeho akcí.

Jaro s námi laškuje, teplo ne a ne přijít, ale potkalo nás přece jen něco příjemného - Josefovský country bál 2017 v Suchdole nad Odrou. Příprava a výzdoba sálu, příprava jídla, pití, tomboly, sedm krátkých slov ale spousta práce kolem toho. Dobrá parta ale všechno hravě zvládne. A přicházejí první účastníci Country bálu, vítání mezi kamarády, všichni přicházejí viditelně v dobré náladě, asi si to dnes pořádně užijeme. Něco jsme předem tušili, že bude velká návštěvnost, a opravdu, bylo "narváno". Ničemu to ale nevadilo, všichni se vešli. Kapela Cizinci, kterou pro nás zajistil člen Klubu přátel WK, hrála neodolatelné country hity, takže parket byl pořád plný tanečníků. Přijeli kamarádi až ze Slovenska, Vsetína, Rožnova, Opavy, Frenštátu, dokonce i z Brna a Prahy a na otázku, jak to, že vážili takovou dlouhou cestu odpovídali, že Suchdolský country bál je jednou z nejlepších akcí v širokém okolí. Což nás samozřejmě potěšilo :-)
O dobrou náladu se po celý večer staral moderátor Luki Lukeš, svým vystoupením program obohatila taneční skupina Coloredo, Westernová valašská kavalérie - mistr České republiky v ovládání jednoho i dvou bičů a mistr ČR v hodu sekerou Dušan ,,Mac Gyver" Dvořák a vrcholem večera byla ohňová show Kláry ,,Miss Catalyny" Strakové. Zásluhu na tom, že se všichni výborně bavili, mají i naši sponzoři, kteří nám pomohli s programem a bohatou tombolou. Výtěžek tomboly bude věnován na WESTERNOVÝ DĚTSKÝ DEN, který se uskuteční v sobotu 17. 6. 2017 od 14 hodin, na ceny VIII. ročníku celorepublikové dětské výtvarné soutěže Western a Koně očima dětí na téma „PO STOPÁCH DIVOKÉHO ZÁPADU“ a na vybavení saloonu na Malé skále.

*************************************************

JOSEFOVSKÝ COUNTRY BÁL 2016

Foto: https://westernklub.rajce.idnes.cz/001-_19.3.2016_Josefovsky_country_bal/

JOSEFOVSKÝM COUNTRY BÁLEM

Western klub plní další úkol ze svého kalendáře akcí pro rok 2016.

Do kulturního domu v Suchdole nad Odrou přicházeli kamarádi ze širokého okolí s kloboukem i bez klobouku už od 18 hodin. Po 20. hodině naplněný sál přivítal moderátor Luki a já zahájila letošní Josefovský country bál. K poslechu i tanci nám tentokrák hrala countra kapela Smečka, která se střídala s bohatým kulturním i soutěžním programem - taneční skupina Bernartický Klondajk, western show Radima Jessi Michálka z Prahy a nádherná přehlídka klobouků Tonák. A Program byl obohacen i křtem první knihy básniček písničkářky z Ostravy SILVIE GADULOVÁ
Celý krásný večer, bohatý program s bohatou tombolou by nebylo možné realizovat bez našich příznivců a sponzorů, kterým touto cestou moc děkujeme. Jako dík za podporu jsme jim umožnili na našich www stránkách proklik na jejich stránky po dobu 1 roku - viz. www.westernklub.cz. Do tomboly jsme získali a nakoupili cca 320 cen, výtěžek z tomboly bude použit na Westernový dětský den, který se bude konat v sobotu 18. 6. 2016 od 14 hodin v Domě kultury v Suchdole nad Odrou.  WESTERNOVÝ DĚTSKÝ DEN je opět spojený s výstavou a vyhodnocením VII. ročníku celorepublikové výtvarné soutěže Western a Koně očima dětí, tento rok bylo téma „Ze života indiánů“. Pro děti i rodiče bude připraveno zábavně-soutěžní  odpoledne - "Indiánskou stezkou", na které vás tímto srdečně zveme.
(Pozn. Na prázdniny chystáme pro děti soustředění Dětského western klubu - Po stopách divokého západu. Info a přihlášku najdete na www.westernklub.cz )
Výtěžek ze  vstupného a občerstvení  bude použit na rekonstrukci PRVNÍ STANICE  KOŇSKÉ POŠTY EUROPSKÉHO PONY EXPRESSU v ČR v areálu Malá skála na Kletné 100 v Suchdole nad Odrou

 

Akce se vydařila, díky pořádajícímu Western klubu z.s., díky velké návštěvnosti diváků, díky sponzorům
Velice mě potěšily kladné ohlasy na bál, které mi dorazily na email či na facebook. Alespoň jednu vám zprostředkuji touto cestou:
Country bál - Datum: 21.03.2016 | Vložil: Pavlína a Kuba
Opět skvělá akce, doprovodný program opravdu neměl chybu. Přehlídka klobouku se nám strašně líbila :-) už se těšíme na další ročník fakt country bál na úrovni...moc moc děkujeme za skvělý večer
Více zde: https://western-klubos.webnode.cz/diskuni-forum/
 
Co na závěr? Ano je to dřina a spousta stráveného času. Děláme to ro Vás rádi, westernové akce jsou náš cíl a životní postoj, který naši členové i přátelé WK věnují pro realizaci programů z našeho ročního kalendáře. Bez toho by to nebylo :-)
 
   A tak děkuji všem, že jsme dobrý a spolehlivý tým.  Lidka
 

 

JOSEFOVSKÝM COUNTRY BÁLEM 2015

Western klub plní druhý úkol ze svého kalendáře akcí pro rok 2015.
Do kulturního domu v Suchdole nad Odrou přicházeli kamarádi ze širokého okolí s kloboukem i bez klobouku už od 18 hodin. Po 20. hodině naplněný sál přivítal moderátor Luki a já zahájila letošní Josefovský country bál. K poslechu i tanci nám opět hrála country kapela Cizinci, která se střídala s bohatým kulturním i soutěžním programem - taneční skupina Coloredo, lasová show Josefa Pelce, bičová show Jiřího Vlče Martínka, nádherné akrobatické vystoupení skupiny TS Styx, kteří nám vyhověli a vystoupení přizpůsobili našemu westernovému stylu. Vlče nám předvedl i ohňovou bičovou show a zlatým hřebem programu byl kůň na sále - kamarád Frenky nás přijel pozdravit na svém čtyřnohém kamarádovi Pedrovi. Byla to jeho i naše premiéra, vystoupení všechny moc překvapilo a hlavně pobavilo.
Celý krásný večer, bohatý program s bohatou tombolou by nebylo možné realizovat bez našich příznivců a sponzorů, kterým touto cestou moc děkujeme. Jako dík za podporu jsme jim umožnili na našich www stránkách proklik na jejich stránky po dobu 1 roku - viz. www.westernklub.cz.
Do tomboly jsme získali a nakoupili cca 315 cen, výtěžek z tomboly bude použit na Westernový dětský den, který se bude konat v sobotu 6. 6. 2015 od 14 hodin v Domě kultury v Suchdole nad Odrou.  WESTERNOVÝ DĚTSKÝ DEN je opět spojený s výstavou a vyhodnocením VI. ročníku celorepublikové výtvarné soutěže Western a Koně očima dětí, tento rok bylo téma „Indiáni a jejich tradice“. Pro děti i rodiče bude připraveno zábavně-soutěžní  odpoledne - "Indiánskou stezkou", na které vás tímto srdečně zveme.
(Pozn. Na prázdniny chystáme pro děti soustředění Dětského western klubu - Po stopách divokého západu. Info a přihlášku najdete na www.westernklub.cz )
Velice mě potěšily kladné ohlasy na bál, které mi dorazily na email či na facebook. Alespoň jednu vám zprostředkuji touto cestou:
Zdravím!
Chtěli jsme poděkovat za krásný, nejlepší Country bál! Byli jsme poprvé a byli jsme překvapeni bohatým programem, dobrou hudbou, chutným jídlem a milými lidmi. Věřím, že je za tím obrovská dřina a tak jsem chtěla vyjádřit podporu v tomto konání. Osobně mne velmi potěšilo, že jste mé výrobky zařadili jako odměny pro soutěž. Děkuji.
Přeji krásný den a mnoho jarní energie do všeho, co děláte.
Miriam Johanka Štivarová - www.namaluju.cz
Co na závěr? Ano je to dřina a spousta stráveného času. Děláme to ro Vás rádi, westernové akce jsou náš cíl a životní postoj, který naši členové i přátelé WK věnují pro realizaci programů z našeho ročního kalendáře. Bez toho by to nebylo :-)
A tak děkuji všem, že jsme dobrý a spolehlivý tým.
 
 

JOSEFOVSKÁ COUNTRY BÁL 2014

Ahoj kamarádi a příznivci Western klubu a jeho akcí
Tak máme po Country bálu - začínám každý rok jeho krátké zhodnocení. No a jaký byl? Nebudu popisovat přípravy, to už znáte z minulých let a víte, že je toho nad hlavu.Tentokrát jen zmíním přípravu tomboly, která byla prostě bombastická, 313 stříbrných stříkaček - co to plácám, tolik bylo cen a trochu předběhnu, kamarád Eda konstatoval, že takovou melu ještě neviděl, jak lidi po vyhlášení prodeje tomboly bleskově skoupili losy. Začínalo se v osm, na pódiu oblíbená kapela Cizinci z Kopřivnice, v kuchyni děvčata z Western klubu a pomocné stálice Feďa s Jitkou připraveni "padnout za vlast" při přípravě a výdeji jídla a pití, naproti kuchyni a na balkonu plně vybavené bary s příjemnou obsluhou, v šatně naši mladí přátelé Western klubu, všichni připravení na nával lidí, kteří se jdou znovu pobavit na svůj tradiční Josefovský country bál v Suchdolu nad Odrou. Ve vestibulu velké vítání a halas nově příchozích, slyšel jsem hlášku, která mě potěšila, že prý "kdo nebyl v Suchdolu na Country bálu, ten jakoby nežil". A už náš tradiční a skvělý moderátor Luki Lukeš vítá účastníky bálu a zahajuje program. Tentokrát Western klub, tedy Lidka s Martou, vytáhly jiné trumfy a pozvali k účinkování Romanitu z Brna s její show s kolty a lasy, kamaráda Pepu Pelce s jeho neopakovatelným image a vystoupením s lasy, taneční skupinu Stopaře a díky Lukimu překvapení večera, zajímavé taneční vystoupení skautek z Opavy. Byl tady i Jirka Vlče Martínek, ale tentokrát v roli fotografa - umí to a těším se na Rajčeti na jeho fotky. Zajímavý program, tanec při skvělé muzice Cizinců, setkání kamarádů, radostná a příjemná atmosféra, šrumec s tombolou a spokojení výherci, lumpačina Lukiho, který Lidušce Tošovské připravil nezapomenutelný zážitek k osmnáctým narozeninám, 45 western chlapů ji popřálo s nezbytným polibkem a byl i "hobl", kdy jsem na balkoně trnul, jestli jim při té spartakiádě nespadne - to a mnoho jiného byl letošní Country bál. Všechno dobře dopadlo jako i celý večer, no večer - končilo se ve čtyři ráno a děkujeme kapele, která byla ochotná hrát až "do ranního kuropění", že profesionálně vydržela bavit až do konce. Spokojenost, radost, pochvaly, dobrá nálada, zážitek na dlouho ..., to si účastníci country
bálu, my z Western klubu, naši přátelé a příznivci, odnášeli s sebou domů. A to je nakonec i to, o co každý rok usilujeme, aby to stálo za to, přijet se pobavit za námi i třeba z velké dálky a odnést si s sebou domů nezapomenutelný zážitek. Výdělek z Country bálu použijeme jako vždy na další akce, které nás v tomto roce čekají, hlavně na Westernový dětský den - sledujte aktuální dění na stránkách www.westernklub.cz. Na závěr patří poděkování sponzorům za příspěvky a dary, přátelům a příznivcům Western klubu za podporu, návštěvníkům za jejich dobrou náladu a spokojenost ... a těšíme se na vás zase za rok a připomínám - i na našich dalších letošních akcích, a věřte, že letos toho bude ještě dost a bude to stát za to! Tak nám držte palce a určitě zase přijďte.
Foto z Country bálu a dalších akcí najdete jako vždy na www.westernklub.cz a na www.rajce.net pod heslem
westernklub (bez mezery).
Za Western klub a přátele
 

JOSEFOVSKÁ COUNTRY BÁL 2013

Ahoj kamarádi a příznivci Western klubu a jeho akcí.
Jaro s námi laškuje, teplo ne a ne přijít, ale potkalo nás přece jen něco příjemného - Josefovský country bál 2013 v Suchdole nad Odrou. Už v pátek, den před bálem, se v kulturáku scházejí členové Western klubu a začínají nezbytné přípravy, aby druhý den tzv. všechno klaplo. Příprava a výzdoba sálu, příprava jídla, pití, tomboly, sedm krátkých slov která znamenají spoustu práce. Dobrá parta ale všechno hravě zvládne. V sobotu ještě vybavení a rozjetí obou barů a kuchyně a večer už přicházejí první účastníci Country bálu. Vítání mezi kamarády, všichni přicházejí viditelně v dobré náladě, asi si to dnes pořádně užijeme. Něco jsme předem tušili, že bude velká návštěvnost, a opravdu, bylo "narváno". Ničemu to ale nevadilo, všichni se vešli a všude byla dobrá nálada. Kapela Cizinci, kterou pro nás zajistil člen Klubu přátel WK, hrála neodolatelné country hity, takže parket byl pořád plný tanečníků. Přijeli kamarádi až ze Vsetína, Rožnova, Frenštátu, dokonce i z Brna a Prahy a na otázku, jak to že vážili takovou dlouhou cestu odpovídali, že Suchdolský country bál je jednou z nejlepších akcí v širokém okolí. Což nás samozřejmě potěšilo :-) O dobrou náladu se po celý večer staral moderátor Luki Lukeš, svým vystoupením opět nadchli Radim Jesse Michálek, který měl ve svém vystoupení s kolty a biči mnoho novinek a jako bavič je prostě naše stálá hvězda, bernartický Klondajk s country tanci a Country holky z Kletné. Velký zážitek si z country bálu jistě odnesl i oslavenec Josef, kterému na parketě popřálo rekordních 62 krásných žen, můžeme jen závidět. Bylo tak fajně, jak říká náš kamarád z Havířova, že kapelu jsme museli zastavit v půl čtvrté ráno, protože se valné většině nechtělo dom a pobyli by až do ranního kuropění.
Zásluhu na tom, že se všichni výborně bavili mají mj. i naši sponzoři, kteří nám pomohli s programem a bohatou tombolou, ve které bylo víc než 300 hodnotných cen. Výtěžek tomboly bude věnován na program a ceny dětské výtvarné soutěže Western a koně očima dětí, jejíž vyhodnocení se uskuteční na Westernovém
dětském dnu 8.6.2013.
Na závěr ohlas, který nám na webovskou stránku napsal kamarád Jirka:
Ahoj, country bál byl letos opravdu perfektní, SKVĚLÁ KAPELA, program, tombola, jen tak dál, už se těšíme na příští rok. J.
Takže díky a příští rok nashledanou :-)