Dětská soutěž

WESTERNOVÝ DĚTSKÝ DEN a vyhlášení výsledku dětské soutěže máme za sebou

Letos proběhl I. ročník dětské soutěže na téma "Western a koně očima dětí". Nad naše očekávání se v tomto prvním ročníku sešlo neuvěřitelných 240 prací dětí. Práce byly posuzovány z pohledu vypsaných kritérií a bylo vybráno v pěti kategoriích celkem padesát děl dětí. Ceny byly opravdu hodnotné, digitální fotoaparáty, výuka jízdy na koni, víkendový pobyt u koní a další. Vyhodnocení dětské soutěže proběhlo na dětském westernovém dnu 5.6.2010 v  Suchdole nad Odrou.   V sobotu na dětský den to opravdu žilo. Počasí vyšlo špičkové, celý den ani mráček. Od rána probíhal turnaj v hlavičkované pod vedením Karla Ligotského, který dokázal vykouzlit atmosféru napínavého sportovního klání. V 11 hodin startoval netrpělivě očekávaný turnaj v bowlingu pod patronací manželů Bartoňových na třech drahách stylového westernového bowlingu. Po ukončení obou turnajů byli slavnostně vyhlášeni a odměněni jejich vítězové. Mikrofonu a vtipného moderování se tradičně ujal velký příznivec...

Finále i. ročníku dětské soutěže "Western a koně očima děti"

Dětská soutěž Výsledky postupujicích prací dětí do finále, které proběhne 5.6.2010 na Westernovém dětském dnu v Suchdole nad Odrou:   ZŠ a MŠ Suchdol nad Odrou Kolektív MŠ a ŠD dále dále: Nilola Bartoňová         Hana Poštová             Michaela Krištofová    Antonín Vávra Klára Gebauerová      Lucie Tymráková        Tereza Orságová        Jakub Urbaník           Petra Melešicová        Michaela Váňková      Andrea Šimková         Simona Matulová        Tereza Zapletalová      Veronika Kutějová       ZŠ a MŠ...